Podstrona: Studenci otrzymali Nagrody Rektora / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Studenci otrzymali Nagrody Rektora

2018-06-19
Studenci otrzymali Nagrody Rektora

78 studentów naszej uczelni otrzymało Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej. Doceniono ich zaangażowanie w życie uczelni podczas mijającego roku akademickiego 2017/2018.

Rozdanie Nagród Rektora Politechniki Rzeszowskiej, to wydarzenie, które zagościło na stałe w kalendarzu imprez naszej uczelni. 19 czerwca prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej wraz z dr. hab. inż. Grzegorzem Masłowskim, prof. PRz, prorektorem ds. kształcenia uroczyście wręczyli listy gratulacyjne studentom aktywnie uczestniczącym w życiu akademickim.

Wśród wyróżnionych znaleźli się uczestnicy sympozjów, przedstawiciele kół naukowych, organizatorzy imprez studenckich, osoby zaangażowane w działalność samorządu studenckiego, medaliści różnych dyscyplin sportowych oraz organizatorzy życia sportowego na uczelni.

Na wniosek dziekanów, opiekunów kół naukowych, przewodniczącego KU AZS, samorządu studenckiego, wyróżniono 78 studentów, w gronie których znaleźli się przedstawiciele wszystkich kierunków studiów.

Lista osób nagrodzonych:

• Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury:

Joanna Garboś, Mateusz Kawa, Wojciech Maziarka, Edyta Niewiarowska, Katarzyna Sieńkowska, Karol Sokołowski, Marta Śpiewok.

• Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa:

Klaudia Grabania, Michał Jakubowski, Bartosz Kaźmierski, Michał Klimczyk, Michał Knap, Kamil Kucharski, Aleksandra Kwiecień, Piotr Łabuński, Mateusz Michalski, Rafał Muchowski, Jagoda Muszyńska, Andrzej Orzechowski, Mateusz Rakieć, Marzena Szawara, Piotr Szewczyk, Bartłomiej Zachara, Bartosz Ziółkowski.

• Wydział  Chemiczny:

Agnieszka Brzozowska, Kamil Czech, Aleksandra Czopor, Tomasz Dudzik, Tomasz Faliszewski, Gabriela Gąsior,  Mateusz Grzech, Justyna Gumieniak, Ewa Juszkiewicz, Artur Kołodziej, Wojciech Kosiek.

• Wydział Elektrotechniki i Informatyki:

Mariola Hajduk, Katarzyna Jóźwiak, Przemysław Pobuta, Adrian Sondej, Bartosz Stachowicz, Mateusz Ścieszka, Marek Woźnica.

• Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej:

Barbara Linek, Bogdan Pajdo, Mikołaj Wolan.

• Wydział  Mechaniczno - Technologiczny:

Paweł Gola.

• Wydział  Zarządzania:

Sabina Bielecka, Magdalena Inglot, Klaudia Kapustka, Dariusz Król, Damian Leszczyński, Katarzyna Rozmus, Jakub Rycko, Sebastian Sitnik, Jakub Stawarz, Kamil Tarnawski, Agata Wilczyńska, Joanna Wilk, Kamila Zalewska.

• Akademicki Związek Sportowy:

Piotr Cyrnek, Małgorzata Flaga, Mateusz Gołębiowski, Łukasz Nadolski, Mateusz Jamrozek, Paweł  Krzaczkowski, Adrian Świczerewski, Magdalena Rychlicka.

• Samorząd  Studencki:

Paulina Bednarska, Katarzyna Czyrek, Jan Fill, Bartosz Goleń, Sofiya Husyak, Michał Indyk, Joanna Kucięba, Robert Lasek, Ewelina Sadecka, Eryk Skorupa, Mateusz Wośko.