Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 42

30 Cze

Uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej

Najważniejszym wydarzeniem posiedzenia Senatu Politechniki Rzeszowskiej były promocje habilitacyjne i doktorskie.
27 Cze

Ankietyzacja na Politechnice Rzeszowskiej – zaproszenie

Zapraszamy studentów do udziału w badaniach ankietowych dotyczących oceny nauczycieli akademickich oraz zajęć za semestr letni 2021/2022.

24 Cze

Transformacja energetyczna przedmiotem obrad Podkarpackiej Rady Innowacyjności

Podczas dyskusji wymieniano poglądy dotyczące kierunków rozwoju energetyki ze szczególnym uwzględnieniem perspektywy rozwoju w skali województwa.
23 Cze

Finał Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Konkurs ma na celu propagowanie i rozwijanie zainteresowania chemią wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

20 Cze

BEZMIECHOWA PGA OPEN 2022

Na terenie Akademickiego Ośrodka Szybowcowego Politechniki Rzeszowskiej odbyły się zawody w paralotniowej celności lądowania.
15 Cze

VII Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa...

Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej 12–13 września 2022 r. na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

14 Cze

MOC Odkrywców – Rzeszowski Piknik Nauki i Techniki

Na uczestników tegorocznej edycji Mocy Odkrywców czekały pokazy, warsztaty, mobilne laboratoria oraz symulator skoków spadochronowych.
13 Cze

Otwarcie RoboLAB Local STEM Incubator

W RoboLAB uczniowie szkół ponadpodstawowych będą budować roboty i startować w międzynarodowych zawodach robotycznych.