Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 38

04 Paź

Rzeszowski Salon Maturzystów za nami!

Dwudniowe wydarzenie mimo deszczowej pogody odwiedziły tłumy uczniów i nauczycieli z podkarpackich szkół średnich.
03 Paź

Zaproszenie na uroczystą inaugurację roku akademickiego

Rektor, Rada Uczelni i Senat Politechniki Rzeszowskiej mają zaszczyt zaprosić pracowników, studentów i wszystkich sympatyków naszej uczelni na 72. inaugurację roku akademickiego.

03 Paź

Ruszyła rejestracja na III edycję ASSETs+ European Defence Challenge....

To doskonała okazja dla studentów do rozwoju swojej kariery i otwarcia nowych horyzontów. Termin składania wniosków: 14 listopada 2022 r.
30 Wrz

Dołącz do nas i poznaj szczegóły III edycji ASSETs+ European Defence Challenge!

Inauguracja wydarzenia odbędzie się 3 października w godz. 11.00–12.15 i będzie transmitowana na żywo w serwisie YouTube.

29 Wrz

Międzynarodowa XXV Konferencja Mechaniki Płynów (FMC2022)

Ponad 130 uczestników z Polski i zagranicy reprezentujących 30 ośrodków naukowych z całego świata wzięło udział w trzydniowych obradach prowadzonych w języku angielskim.
28 Wrz

Profesor Marek Orkisz uhonorowany Medalem SEMPER PARATUS

Odznaczenie zostało przyznane za szczególne zasługi dla Światowego Stowarzyszenia Lotników Polskich i Lotnictwa Polskiego.

27 Wrz

Naukowcy z Politechniki opracują model komunikacyjny dla Rzeszowa

Władze miasta na podstawie przygotowanej analizy zamierzają się starać o współfinansowanie budowy pierwszej linii tramwajowej w Rzeszowie.
26 Wrz

Rzeszowska edycja międzynarodowego hackathonu – zaproszenie

NASA Space Apps Challenge rozpocznie się już 1 października. Na zwycięzców czekają cenne nagrody finansowe i rzeczowe o wartości ponad 30 tys. zł.