Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 53

22 Gru

Życzenia świąteczne

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia składa rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik.
22 Gru

Koncert galowy „Bo świat to my”

W koncercie galowym wzięło udział kilkunastu solistów Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej oraz zaproszeni goście.

21 Gru

Jubileuszowe XXV Międzynarodowe Seminarium Metrologów

Głównym celem seminarium jest wymiana doświadczeń naukowych i dydaktycznych oraz rozwijanie współpracy z zakresu metrologii między uczelniami w Polsce i za granicą.
21 Gru

Ogólnopolski protest pracowników szkolnictwa wyższego i nauki

Organizatorami protestu byli Związek Nauczycielstwa Polskiego i NSZZ „Solidarność”.

20 Gru

XX Konferencja „Dydaktyka Chemii”

Tematem przewodnim konferencji była elektrochemia.
17 Gru

ROBO~motion 2021 już za nami!

Podczas tegorocznej edycji zawodów gościliśmy reprezentantów wielu kół naukowych, pasjonatów robotyki, elektroniki i programowania.

16 Gru

Uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej

Uroczystej ceremonii promocji doktorskich i habilitacyjnych połączonej z wręczeniem odznaczeń państwowych przewodniczył rektor prof. Piotr Koszelnik.
15 Gru

36. Konkurs na najlepszą pracę dyplomową studentów WEiI PRz

Konkurs był organizowany przez Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich w Rzeszowie przy współpracy z Kołem SEP Politechniki Rzeszowskiej.