Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 62

20 Sie

NATO partnerem konferencji „Bezpieczeństwo Energetyczne – filary i...

Organizowana w tym roku po raz szósty Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo Energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” zyskała kolejnego partnera. To Pion Dyplomacji Publicznej Kwatery Głównej NATO.
20 Sie

Zabieszczaduj w Cisnej. Zaproszenie na XIII Festiwal Natchnieni Bieszczadem

Festiwal daje możliwość poznania piękna otaczającej przyrody i bieszczadzkiej kultury. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Politechnika Rzeszowska.

19 Sie

Prof. Marek Orkisz w „Księdze lotników polskich 1918-2021”

103. rocznica powstania polskiego lotnictwa stanowi szczególną okazję do zaprezentowania sylwetek osób zasłużonych dla polskich skrzydeł.
17 Sie

Politechnika Rzeszowska podczas Dnia Wodoru w Krośnie

Dzień Wodoru miał na celu popularyzację wiedzy na temat możliwości wykorzystania wodoru. Partnerem strategicznym wydarzenia była Politechnika Rzeszowska.

16 Sie

Najnowsze wydanie „Gazety Politechniki”

Tematem wiodącym w najnowszym numerze „Gazety Politechniki” są działania prowadzone na rzecz utworzenia Podkarpackiej Doliny Wodorowej.
12 Sie

Pracownicy Politechniki Rzeszowskiej przeszkoleni z zakresu pierwszej pomocy

Podkarpackie Centrum Ratownictwa Medycznego przeprowadziło szkolenie z zakresu pierwszej pomocy dla pracowników naszej uczelni.

11 Sie

MOC Odkrywców 2021. Rzeszowski Piknik Nauki i Techniki – zapowiedź

Wydarzenie odbędzie się w piątek 24 września oraz w sobotę 25 września br. na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.
05 Sie

Sukces PRz Racing Team w zawodach Formula Student Czech Republic

PRz Racing Team zdobył drugie miejsce w konkurencji Acceleration sprawdzającej przyspieszenie bolidu PMT-03 i szóste miejsce w klasyfikacji generalnej bolidów spalinowych.