Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 61

09 Wrz

16. Międzynarodowa Konferencja „Wybrane zagadnienia elektrotechniki i...

Podczas konferencji będą omawiane najnowsze osiągnięcia i przyszłe zmiany związane m.in. z mechatroniką, Przemysłem 4.0, elektromobilnością, odnawialnymi źródłami energii oraz smart elektroniką.
08 Wrz

PRz Racing Team na podium zawodów Formula Alpe Adria

Podczas chorwackiej edycji zawodów zespół Studenckiego Koła Naukowego Formuła Student stanął na 2. stopniu podium klasyfikacji generalnej.

02 Wrz

Strategiczny Park Inwestycyjny szansą rozwoju dla Podkarpacia

W najnowocześniejszym parku przemysłowym pracę znajdą specjaliści z zakresu innowacyjnych technologii, nowoczesnej elektroniki, przemysłu zbrojeniowego, przemysłu lotniczego oraz elektromobilności.
31 Sie

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Do 30 września br. w Polsce trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Zebrane w spisie dane pozwolą lepiej zrozumieć strukturę społeczno-demograficzną i ekonomiczną ludności.

30 Sie

II nagroda dla studentki architektury w konkursie „Dyplom z Archicadem”

Inż. arch. Kamila Gołąbek została laureatką konkursu „Dyplom z Archicadem”. Promotorką nagrodzonej pracy jest dr inż. arch. Magdalena Szpytma.
27 Sie

Piknik Nauki EKSPLORACJE 2021 – zapowiedź

Celem wydarzenia jest popularyzacja nauki i techniki, propagowanie interaktywnego modelu przekazywania wiedzy i edukacji nieformalnej oraz promocja idei powstania centrum nauki na Podkarpaciu.

24 Sie

XXII edycja konkursu „Innowator Podkarpacia” – zaproszenie

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Wojewody Podkarpackiego i Rektora Politechniki Rzeszowskiej zaprasza do udziału w konkursie.
23 Sie

Miasto Sanok a Podkarpacka Dolina Wodorowa – szanse i wyzwania

Powstanie Podkarpackiej Doliny Wodorowej pozwoli wykorzystać potencjał regionu w zakresie nowoczesnych technologii i zbudować miejsce, w którym będą produkowane ogniwa paliwowe.