Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 59

11 Paź

III Polsko-Brytyjskie Forum Naukowe „Nauka pomaga w walce ze zmianami klimatu”

To wyjątkowe wydarzenie zgromadzi przedstawicieli rządu Polski i Wielkiej Brytanii oraz organizacji pozarządowych, aby zapewnić im możliwość dyskusji o zmianach klimatycznych.
11 Paź

Studenci, doktoranci i pracownicy Politechniki Rzeszowskiej mogą korzystać z...

Rozmowa z psychologiem jest odpowiednim rozwiązaniem dla każdego, kto doświadcza konkretnych trudności życiowych, związanych np. z przeżywaniem stresu i zaburzeń lękowych, problemów ze snem itp.

08 Paź

71. inauguracja roku akademickiego na Politechnice Rzeszowskiej

71. inauguracja roku akademickiego na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się w wyjątkowym miejscu – w Ośrodku Kształcenia Lotniczego PRz w Jasionce.
07 Paź

List intencyjny w sprawie ustanowienia roku 2022 „Rokiem Ignacego Łukasiewicza”

Rektor Politechniki Rzeszowskiej, Marszałek Województwa Podkarpackiego i Prezydent Rzeszowa podpisali list intencyjny ws. podjęcia działań zmierzających do ustanowienia „Roku Ignacego Łukasiewicza”.

05 Paź

Lotniczy Piątek – zaproszenie

8 października br. na terenie Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej w Jasionce odbędzie się Lotniczy Piątek.
01 Paź

Prezydent Rzeszowa w Katedrze Dróg i Mostów

W ramach spotkania rozmawiano o możliwościach współpracy w zakresie rozwoju i diagnostyki miejskiej infrastruktury drogowej oraz rozwiązywania problemów transportu publicznego.

30 Wrz

Konferencja naukowo-dydaktyczna „IT i szachy”

Wydarzenie miało na celu zwrócenie uwagi na wpływ nowoczesnych technologii oraz gier logicznych, ze szczególnym uwzględnieniem szachów w rozwoju kreatywnego myślenia u dzieci i młodzieży.
29 Wrz

Studenci zamieszkają w wyremontowanym „Pingwinie”

Przebudowa domu studenckiego „Pingwin” miała na celu podwyższenie standardu i komfortu mieszkań dla studentów, poprawę warunków epidemiologiczno-sanitarnych i obiekcie.