Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 69

23 Kwi

Warsztaty i pokazy chemiczne dla uczniów szkół średnich – zmiana terminów

W związku z licznymi prośbami dotyczącymi powtórzenia warsztatów online prezentowanych przez koła naukowe wyznaczono nowe ich terminy (nowe linki do spotkań).
22 Kwi

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Z tej okazji Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej przygotował aranżację utworu „We are the World” – „Bo świat to my”, która nabiera szczególnego znaczenia w obecnych trudnych czasach.

20 Kwi

Horyzont Europa – przegląd możliwości udziału w nowym programie ramowym

Szkolenie jest skierowane do przedstawicieli jednostek naukowych, przedsiębiorców i innych podmiotów zainteresowanych poznaniem możliwości partycypacji w Horyzoncie Europa.
19 Kwi

Sukces studentki i absolwentów PRz w ogólnopolskim konkursie LOT-u

Studentka Politechniki Rzeszowskiej zajęła pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszą pracę dyplomową z zakresu lotnictwa pasażerskiego i transportu cargo.

19 Kwi

Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!

Tegoroczna, czternasta edycja wydarzenia pod hasłem „Kierunki przyszłości 2021” odbędzie się 22 kwietnia br.
15 Kwi

Warsztaty i pokazy chemiczne dla uczniów szkół średnich

Zaproszenie na wyjątkowe spotkania, które odbędą się na Wydziale Chemicznym w ramach warsztatów i pokazów dla uczniów szkół średnich.

14 Kwi

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Narodowej Agencji Erasmus+ i Europejskiego...

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności w Polsce zaprasza na Ogólnopolski Dzień Informacyjny w formule online.
13 Kwi

Konferencja online „Wodorowa przyszłość”

Gmina Miasto Rzeszów zaprasza do udziału w konferencji „Wodorowa przyszłość”, która odbędzie się w formule online.