Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 74

22 Gru

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia składa rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik.
22 Gru

Profesor Janusz R. Rak wyróżniony odznaką honorową „Zasłużony dla Wodociągów...

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie obchodzące jubileusz 85-lecia wyróżniło prof. dr. hab. inż. Janusza R. Raka odznaką honorową „Zasłużony dla Wodociągów Rzeszowskich”.

21 Gru

Rozpoczęto budowę Uczelnianego Archiwum Politechniki Rzeszowskiej

W budynku Uczelnianego Archiwum będą znajdować się pomieszczenia administracyjne oraz pomieszczenia przeznaczone do przechowywania materiałów archiwalnych.
17 Gru

Latający Uniwersytet Drogowy

W ramach Latającego Uniwersytetu Drogowego odbędą się III Studenckie Warsztaty Drogowe.

14 Gru

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca

Ruszył nabór zgłoszeń do XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.
11 Gru

Weekend Cudów w ramach akcji Szlachetna Paczka

Politechnika Rzeszowska włączyła się w akcję organizowaną w ramach Szlachetnej Paczki.

11 Gru

Nawiązanie współpracy z Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie

Politechnika Rzeszowska podpisała porozumienie o współpracy z Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie.
10 Gru

Bezpłatne porady psychologiczne

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami zaprasza do korzystania z nieodpłatnej porady psychologicznej dla studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Rzeszowskiej.