Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 73

18 Sty

Remont domów studenckich

Rozpoczął się gruntowny remont domu studenckiego „Pingwin”. W kolejnym etapie prac przebudowany będzie również dom studencki „ Akapit”.
14 Sty

Pierwsze spotkanie Rady Uczelni nowej kadencji

Odbyło się pierwsze spotkanie Rady Uczelni na kadencję od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2024 r.

12 Sty

Kapitan pil. Adelajda Szarzec-Tragarz jedną z bohaterek książki „Dziewczyny...

Absolwentka pierwszego rocznika specjalizacji pilotażowej Politechniki Rzeszowskiej bohaterką książki opisującej historie pierwszych Polek, które usiadły za sterami samolotów.
11 Sty

Rozstrzygnięto konkurs na aranżację wnętrza wydziałowej strefy relaksu

Na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury powstanie wydziałowa strefa relaksu.

08 Sty

Podsumowanie akcji Studenckie Mikołajki

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej przekazał prezenty pensjonariuszom DPS-u w Nowej Dębie.
07 Sty

Politechnika Rzeszowska operatorem Laboratorium Międzyuczelnianego

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę, na mocy której ponownie będzie zarządzać laboratorium w Stalowej Woli.

05 Sty

Władze Politechniki Rzeszowskiej w komisjach stałych KRPUT

Władze naszej uczelni zostały powołane do komisji stałych Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych.
04 Sty

Trwa rekrutacja na studia drugiego stopnia

Politechnika Rzeszowska zaprasza na studia drugiego stopnia (magisterskie).