Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 172

15 Mar

Studia w Chinach czekają na studentów Politechniki Rzeszowskiej

14 marca w Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie informacyjne, podczas którego studenci dowiedzieli się kto i na jakich warunkach może wyjechać do Chin.
15 Mar

„Dobra kontynuacja" - monografia Rafała Mazura wydana przez Oficynę...

- Dąbrowskiego, Piastów i Na Skarpie to trzy rzeszowskie osiedla, na których można się uczyć historii polskiej architektury mieszkaniowej XX w. - twierdzi architekt Rafał Mazur.

14 Mar

Trwa nabór do przedszkola "Mała Politechnika"

Akademickie Przedszkole Maluszkowo ogłasza nabór dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 roku życia.
14 Mar

Studentka Politechniki Rzeszowskiej wygrała Bikini Fitness Open w Gdańsku

Anna Setlak, studentka logistyki na Wydziale Zarządzania wygrała Debiuty Kulturystyczne Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w kat. Bikini Fitness Open w kat. +172 cm.

13 Mar

International Day na Politechnice Rzeszowskiej

Podczas wydarzenia byli stypendyści programu Erasmus+ oraz studenci zagraniczni zaprezentują uczelnie partnerskie, zachęcając tym samym do udziału w programie.
13 Mar

Spotkanie z przedstawicielami firmy LOT Crew

O zasadach rekrutacji w lotnictwie dla personelu pokładowego i latającego mówili studentom specjalności pilotaż na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa przedstawiciele firmy LOT Crew.

12 Mar

[VIDEO] Red Bull Paper Wings na Politechnice Rzeszowskiej

Zadaniem uczestników będzie złożenie samolotu ze zwykłej kartki papieru w formacie A4, w taki sposób, by przeleciał jak najdłuższy dystans, najdłużej utrzymał się w powietrzu lub wykonał akrobacje.
12 Mar

EUROAVIA Rzeszów na konferencji naukowej w Instytucie Lotnictwa

Zespół konstruktorski EUROAVII zaprezentował samolot, który brał udział w zawodach SAE Aero Design 2018 w USA. Model ten wylatał dwa brązowe medale.