Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 177

08 Lut

Tłumy uczniów na Seminarium "Wybrane problemy chemii"

Tegoroczne wydarzenie przyciągnęło prawie 1000 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa podkarpackiego. Laboratoria w ciągu dwóch dni odwiedziły 24 grupy uczniów.
08 Lut

Wypełnij ankietę - czekamy na Twoją opinię!

Studenci, uczestnicy studiów doktoranckich, słuchacze studiów podyplomowych oraz pracodawcy mają możliwość anonimowego wypowiedzenia się na tematy związane z oceną i poprawą jakości kształcenia.

07 Lut

Już jest nowy numer „Gazety Politechniki”

W numerze prezentujemy artykuły poświęcone m.in. promocjom habilitacyjnym i doktorskim oraz konferencjom naukowym organizowanym na naszej uczelni.
06 Lut

Delegacja z Fachhochschule Bielefeld z wizytą na Politechnice Rzeszowskiej

Tematem rozmów był rozwój współpracy naukowej oraz zwiększenie liczby studentów biorących udział w programie Erasmus+ obu uczelni.

06 Lut

Tomasz Lewandowski trenerem roku Lotto Superligi Tenisa Stołowego

- Jest to dla mnie pierwsze wyróżnienie w roli trenera. Przeważnie nagrody odbieram jako zawodnik. Cieszę się, że moja praca została doceniona i zauważona - mówi Tomasz Lewandowski.
05 Lut

"Expect the Unexpected" - nowy podręcznik języka angielskiego dla pilotów

Książkę oparto na autentycznych nagraniach z przestrzeni powietrznej, udostępnionych przez portal LiveATC. Prawdopodobnie to pierwsza tego typu publikacja na rynku wydawniczym.

04 Lut

Zapraszamy na XXVI Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”

Seminarium odbędzie się w dniach 7-8 lutego 2019 r. w sali V-1 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej.
01 Lut

Studenci PRz laureatami w ogólnopolskim turnieju freestyle football

Konrad Dybaś zajął pierwsze miejsce w kategorii Beast Air, a Jaromir Poprawa wywalczył trzecią lokatę w kategorii Battle Open.