Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 176

15 Lut

Umowa o współpracy z firmą Symkom

W ramach podpisanej umowy strony zobowiązują się do podjęcia współpracy w zakresie prowadzenia badań naukowych i prac badawczo-rozwojowych oraz organizacji praktyk i staży studenckich.
15 Lut

Konkurs na rewitalizację budynku Wydziału Elektrotechniki i Informatyki

Przewidywana nagroda główna to 1000 zł oraz trzy wyróżnienia, każde po 300 zł

14 Lut

Ruszył nabór wniosków w Programie stypendialnym dla Polonii

Wnioski w Programie stypendialnym dla Polonii można składać do 31 marca 2019 r. w formie elektronicznej w systemie teleinformatycznym NAWA.
14 Lut

Umowa o współpracy ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę o współpracy ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich Oddział w Rzeszowie. Jest ona sformalizowaniem długoletniej współpracy między uczelnią a stowarzyszeniem.

13 Lut

Zgłoś się do Hackathon Rzeszów

Podstawowym wymaganiem wobec projektów jest praktyczne zastosowanie zaproponowanych rozwiązań. Prototypy muszą być funkcjonalne, a rozwiązania z potencjałem.
12 Lut

Studenci Politechniki Rzeszowskiej najlepsi w konkursie BorgWarner

Studenci zgodnie podkreślają, że nagroda jest miłym wyróżnieniem i zachętą do dalszego rozwijania swoich zainteresowań.

11 Lut

Porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Technicznych w Leżajsku

Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli obejmie patronatem klasy o profilu mechanicznym w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku.
11 Lut

Mistrzostwa Polski Programistów PLC

Dla zwycięzców przygotowano nagrody o wartości ponad 30 000 zł oraz dodatkowe nagrody, które otrzymają macierzyste uczelnie zawodników Mistrzostw.