Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 178

31 Sty

Stypendia dla wybitnych studentów wręczone

Siedmiu studentów naszej uczelni otrzymało stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia.

Podkarpacie dla biznesu - konferencja ZUS na Politechnice Rzeszowskiej

Dyskutowano m.in. o zmianach w przepisach prawa pracy i bhp, o elektronicznych zwolnieniach lekarskich, o E-akta, a także o projekcie nowego prawa zamówień publicznych i prawie pracy w oświacie.

Siedem kierunków studiów w języku angielskim na Politechnice Rzeszowskiej

Od nowego roku akademickiego Politechnika Rzeszowska uruchamia siedem kierunków studiów I stopnia w języku angielskim. Jest to zarówno oferta dla kandydatów z zagranicy jak i z Polski.
30 Sty

Politechnika pomoże tworzyć klasy dla mechaników lotniczych

Politechnika Rzeszowska będzie wspierać utworzenie i rekrutację do klas techników mechanika lotniczego i technika awioniki, które otwiera Zespół Szkół nr 2 w Łańcucie.

30 Sty

Rozmowy o współpracy z Uniwersytetem w Splicie

Od 21 do 23 stycznia br. z wizytą w Splicie przebywała delegacja z Rzeszowa. Politechnikę Rzeszowską reprezentował dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, prorektor ds. kształcenia.
29 Sty

II Konferencja Bezpieczeństwa Lotniczego na Politechnice Rzeszowskiej

W dniu 25 stycznia odbyła się II Konferencja Bezpieczeństwa Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej OKL.

28 Sty

[FOTO] Zabawa noworoczna dla dzieci pracowników Politechniki Rzeszowskiej

27 stycznia w Centrum Studenckim PRz odbył się coroczny bal dla najmłodszych pociech pracowników Politechniki Rzeszowskiej. Przygotowano mnóstwo atrakcji.
28 Sty

[FOTO] Fotorelacja z gali świątecznej "Hej kolęda, kolęda.."

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali świątecznej "Hej kolęda, kolęda..."