Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 239

10 Sty

Wspieramy 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Po raz kolejny Politechnika Rzeszowska weźmie udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
09 Sty

Politechnika Rzeszowska będzie współpracowała z PKO BP

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę o współpracy z PKO Bankiem Polskim. Jest ona konsekwencją bardzo wysokiej oceny absolwentów Politechniki, którzy pracują w banku.

09 Sty

Zapraszamy na noworoczny koncert „Kolęda na niebie, kolęda na ziemi - dla...

- W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze kolędy i pastorałki polskie, piosenki ze światowego repertuaru świątecznego oraz tańce – zachęca Lidia Chalińska, dyrygent Chóru Akademickiego PRz.
08 Sty

Olimpiada "EUROELEKTRA" po raz kolejny na Politechnice Rzeszowskiej

- Zainteresowanie olimpiadą było ogromne. Świadczy to o coraz większym zainteresowaniu młodzieży wiedzą elektryczną i elektroniczną - mówi dr inż. Paweł Dymora z WEiI.

08 Sty

Konkurs Samsung Inkubator "Stwórz rozwiązanie dla świata nauki"

Konkurs polega na zidentyfikowaniu problemu na danej uczelni oraz wymyśleniu rozwiązania. W konkursie mogą wziąć udział studenci i pracownicy.
04 Sty

Współpraca uczelni w ramach Konsorcjum COP - Tradycja - Obronność

Politechnika Świętokrzyska gościła prorektorów uczelni współpracujących w ramach Konsorcjum COP – Tradycja – Obronność. W spotkaniu uczestniczyli prof. Grzegorz Budzik i prof. Mariusz Oleksy.

04 Sty

Ogólnopolska Konferencja „Podkarpacie dla biznesu” na Politechnice Rzeszowskiej

Politechnika Rzeszowska była gospodarzem ogólnopolskiej konferencji „Podkarpacie dla biznesu”, którą zorganizował rzeszowski Oddział ZUS i Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie.
03 Sty

Płatne staże w firmie Bury z Mielca dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

Oficjalną umowę w tej sprawie podpisali 3 stycznia rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski oraz wiceprezes zarządu Bury Sp. z.o.o. Bernadetta Dzik.