Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 241

20 Gru

[VIDEO] Najnowszy spot Politechniki Rzeszowskiej

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego spotu promocyjnego Politechniki Rzeszowskiej.
20 Gru

[VIDEO] "Maluszkowo" z odwiedzinami u rektora Politechniki Rzeszowskiej

Igor, Wiktor, Aleksandra, Emilia i Ignacy podopieczni "Akademickiego Maluszkowa" złożyli świąteczne życzenia.

II Mikołajkowy Turniej na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym

Bardzo zacięte i emocjonujące mecze półfinałowe wyłoniły finalistów turnieju, w którym spotkały się drużyny „Medyczni i Przyjaciele” oraz „Janusze”.
19 Gru

EUROAVIA Rzeszów z wizytą u małych pacjentów

Studenci Koła Naukowego EUROAVIA Rzeszów odwiedzili dzieci w Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjnym dla Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie.

Stypendia ministra nauki dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

Aleksandra Kwiecień, Krzysztof Ochałek i Mateusz Rakieć, studenci Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz otrzymali stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia.
18 Gru

Nowe laboratorium Politechniki Rzeszowskiej dzięki współpracy z biznesem

Na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki utworzone zostanie laboratorium w zakresie sensoryki, sieci przemysłowych oraz identyfikacji przemysłowej.

16 Gru

Studenckie Mikołajki pomogą dzieciom z hospicjum

Samorząd Studencki zakończył akcję Studenckie Mikołajki. Z przeprowadzonych kiermaszów, zbiórek, turnieju piłki halowej oraz imprezy mikołajkowej zebrano blisko 20 tys. złotych.
15 Gru

Naukowiec Politechniki Rzeszowskiej nominowany w konkursie „Soczewki Focusa...

Aplikacja BlinkMouse, która pozwala na obsługę komputera osobom sparaliżowanym, ma szansę na wygraną w plebiscycie „Soczewki Focusa 2017”.