Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 236

29 Sty

Nabór do projektu realizowanego we współpracy z firmą Bury z Mielca

Projekt Elektronika dla branży automotive jest realizowany w ścisłej współpracy z firmą Bury Mielec Sp. z o.o.
26 Sty

Politechnika Rzeszowska patronem honorowym Liceum z Biecza

Opiekę merytoryczną i patronat honorowy nad klasą politechniczną sprawował będzie Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej oraz Wydział Chemiczny.

26 Sty

„Konkurs 2018” dla doktorantów

Czesław M. Rodkiewicz Scholarship Fundation oferuje młodym naukowcom dofinansowanie badań z dziedzin łączących technikę i nauki medyczne.
25 Sty

[VIDEO] Głosuj na SkyBot – projekt studentów Politechniki Rzeszowskiej

Realizacja projektu ma na celu zachęcenie uczniów szkół na terenach wiejskich do aktywności fizycznej, a także zainteresowanie ich programowaniem poprzez wspólne budowanie robotów.

24 Sty

Współpraca Politechniki Rzeszowskiej z Uniwersytetem Technicznym w Koszycach

Celem nowego porozumienia jest poszerzenie dotychczasowej współpracy, która dotąd realizowana była w oparciu o umowę podpisaną między obiema uczelniami w 2002 roku.
24 Sty

Konkurs na modernizację Klubu Studenckiego Plus

Konkurs ma na celu adaptację pomieszczeń do prowadzenia nowoczesnych zajęć z fizjoterapii dla niepełnosprawnych studentów PRz. Termin składania prac konkursowych ulega wydłużeniu do 16 marca br

23 Sty

Politechnika Rzeszowska buduje motoszybowiec z napędem wodorowym

Budowa motoszybowca AOS-H2, to kolejny etap prowadzonych od kilku lat badań nad alternatywnymi źródłami energii dla lotnictwa. Pierwszy lot ma się odbyć już w 2019 roku.
23 Sty

Porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół nr 1 im. A. Towarnickiego w Rzeszowie

W ramach porozumienia Politechnika Rzeszowska obejmie honorowym patronatem klasy o profilu technik budownictwa, technik inżynierii sanitarnej oraz klasy z rozszerzoną matematyką, fizyką i informatyką.