Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 45

15 Wrz

Krajowa Wystawa Filatelistyczna – zaproszenie

23–27 września 2022 r. na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się Krajowa Wystawa Filatelistyczna RZESZÓW 2022.
14 Wrz

Współpraca w obszarze technologii kosmicznych i satelitarnych

Polska Agencja Kosmiczna wraz z Państwową Agencją Kosmiczną Ukrainy i Politechniką Rzeszowską przeprowadziły warsztaty nt. potencjalnej współpracy z obszaru technologii kosmicznych i satelitarnych.

09 Wrz

Rzeszowska konferencja „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa...

Uczestnikami konferencji będą politycy i urzędnicy państwowi instytucji Paktu Północnoatlantyckiego, Unii Europejskiej, międzynarodowych organizacji branżowych.
09 Wrz

PRz Racing Team na 3. stopniu podium Formula Student Alpe Adria w Chorwacji

PRz Racing Team zajął 3. miejsce w konkurencji Business Plan Presentation i uzyskał nagrodę specjalną za najlepiej przygotowany Real Case Scenario.

07 Wrz

Rakieta skonstruowana przez studentów PRz wzbiła się na ponad 600 m

Studenci Koła Naukowego Kosmonautyki działającego na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa wzięli udział w Festiwalu Meteora, największym wydarzeniu rakietowym w Polsce.
05 Wrz

Współpraca architektów Politechniki Rzeszowskiej i Uniwersytetu Rzeszowskiego

Współpraca dotyczy opracowania interdyscyplinarnego projektu rewitalizacji urbanistycznej Rzeszowa w ramach zajęć dydaktycznych.

05 Wrz

Ruszyła rekrutacja uzupełniająca na studia

Wybierz studia na Politechnice Rzeszowskiej i zamień pasję w wymarzoną pracę.
02 Wrz

Wojewódzka inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Podczas wojewódzkiej inauguracji roku szkolnego 2022/2023 Politechnikę Rzeszowską reprezentował rektor prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik.