Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 46

31 Sie

Chór Akademicki PRz na 12. Międzynarodowym Festiwalu Chórów i Orkiestr w Pradze

Festiwal miał charakter promocji wielu kultur i integracji wielu zespołów artystycznych z różnych krajów świata.
29 Sie

Święto Lotnictwa Polskiego

28 sierpnia corocznie obchodzone jest Święto Lotnictwa Polskiego cywilnego, wojskowego oraz przemysłu lotniczego.

29 Sie

Zmarł Prezydent Tadeusz Ferenc

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Prezydenta Tadeusza Ferenca, Doktora Honoris Causa Politechniki Rzeszowskiej.
22 Sie

XIV edycja Festiwalu Natchnieni Bieszczadem

XIV. edycja Festiwalu Natchnieni Bieszczadem, która odbyła się pod honorowym patronatem Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

16 Sie

Zmarł profesor Karol Krop

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci profesora Karola Kropa
04 Sie

PRz Racing Team na zawodach Formuły Student Czech Republic

Podczas pierwszych w tym sezonie zawodów Formuła Student zespół PRz Racing Team zaprezentował swoją najnowszą konstrukcję PMT-04.

02 Sie

Wyniki ewaluacji dyscyplin naukowych

W wyniku ewaluacji nasza uczelnia uzyskała uprawnienia do nadawania stopni naukowych w kolejnych pięciu dyscyplinach naukowych.
29 Lip

Hybrydowe warsztaty szkoleniowe dla studentów

W ramach hybrydowych warsztatów przeprowadzono sesje teoretyczne oraz zajęcia praktyczne z wykorzystaniem najnowszych narzędzi skrawających.