Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 74

06 Wrz

Politechnika Rzeszowska w gronie najlepszych uczelni na świecie

Politechnika Rzeszowska dołączyła do grona 5% najlepszych uczelni na świecie, zajmując 1201+ miejsce według najnowszego THE Ranking 2022.
02 Wrz

Strategiczny Park Inwestycyjny szansą rozwoju dla Podkarpacia

W najnowocześniejszym parku przemysłowym pracę znajdą specjaliści z zakresu innowacyjnych technologii, nowoczesnej elektroniki, przemysłu zbrojeniowego, przemysłu lotniczego oraz elektromobilności.

01 Wrz

Występy Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej nad Sekwaną

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej był jedynym zespołem reprezentującym Polskę w Międzynarodowym Festiwalu Chórów w Paryżu w American Church.
31 Sie

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Do 30 września br. w Polsce trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Zebrane w spisie dane pozwolą lepiej zrozumieć strukturę społeczno-demograficzną i ekonomiczną ludności.

30 Sie

II nagroda dla studentki architektury w konkursie „Dyplom z Archicadem”

Inż. arch. Kamila Gołąbek została laureatką konkursu „Dyplom z Archicadem”. Promotorką nagrodzonej pracy jest dr inż. arch. Magdalena Szpytma.
27 Sie

Piknik Nauki EKSPLORACJE 2021 – zapowiedź

Celem wydarzenia jest popularyzacja nauki i techniki, propagowanie interaktywnego modelu przekazywania wiedzy i edukacji nieformalnej oraz promocja idei powstania centrum nauki na Podkarpaciu.

26 Sie

Politechnika Rzeszowska w projekcie badawczym Techmatstrateg III

Kierownikiem projektu ze strony Politechniki Rzeszowskiej jest dr hab. inż. Marcin Drajewicz, prof. PRz, kierownik Katedry Nauki o Materiałach na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa.
25 Sie

PRz Racing Team na zawodach Formuły Student East

To już trzecia edycja zawodów Formuły Student, z której PRz Racing Team wrócił z bardzo dobrymi wynikami.