Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 95

12 Sty

Projekt „Elektronika dla branży automotive” wyróżniony przez NCBR

Projekt został opisany w prestiżowym Raporcie rocznego NCBR 2019 jako jedyny projekt POWER i znalazł się w gronie 10 wyróżnionych wśród wszystkich beneficjentów.
12 Sty

Zmarł Docent Jacek Strożecki

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci doc. dr. inż. Jacka Strożeckiego.

11 Sty

Rozstrzygnięto konkurs na aranżację wnętrza wydziałowej strefy relaksu

Na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury powstanie wydziałowa strefa relaksu.
11 Sty

Zmarł Marian Wesołowski

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Mariana Wesołowskiego.

08 Sty

Podsumowanie akcji Studenckie Mikołajki

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej przekazał prezenty pensjonariuszom DPS-u w Nowej Dębie.
07 Sty

Politechnika Rzeszowska operatorem Laboratorium Międzyuczelnianego

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę, na mocy której ponownie będzie zarządzać laboratorium w Stalowej Woli.

05 Sty

Władze Politechniki Rzeszowskiej w komisjach stałych KRPUT

Władze naszej uczelni zostały powołane do komisji stałych Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych.
05 Sty

Zmarł Profesor Zenon Hotra

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesora Zenona Hotry.