Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 97

18 Gru

Życzenia świąteczne Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej przygotował muzyczne życzenia dla społeczności akademickiej naszej uczelni.
18 Gru

Seminarium naukowe „Metody CAx i RP w Industry 4.0”

Seminarium naukowe poświęcone metodom przyrostowym jest jednym z cyklu wydarzeń organizowanych w ramach współpracy Politechniki Rzeszowskiej z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

17 Gru

Latający Uniwersytet Drogowy

W ramach Latającego Uniwersytetu Drogowego odbędą się III Studenckie Warsztaty Drogowe.
16 Gru

Studentki architektury opracowały dokumentację...

Do miejscowości Antoniny na Ukrainie została przekazana dokumentacja architektoniczno-konserwatorska XIX-wiecznej willi Potockich opracowana przez studentki kierunku architektura.

15 Gru

Studenci i doktoranci PRz uczestniczyli w konferencji ISC – ADAMAS 2020

Studenci i doktoranci Politechniki Rzeszowskiej wzięli udział w Międzynarodowej Konferencji Studenckiej ISC – ADAMAS 2020.
14 Gru

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca

Ruszył nabór zgłoszeń do XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.

11 Gru

Weekend Cudów w ramach akcji Szlachetna Paczka

Politechnika Rzeszowska włączyła się w akcję organizowaną w ramach Szlachetnej Paczki.
11 Gru

Nawiązanie współpracy z Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie

Politechnika Rzeszowska podpisała porozumienie o współpracy z Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie.