Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 100

25 Lis

Bezpłatne granty na „Perspektywy Women in Tech Summit 2020”

Podczas wydarzenia zostaną poruszone tematy związane z nowymi technologiami, odbędą się specjalistyczne warsztaty, spotkania z inspirującymi postaciami świata oraz indywidualne sesje mentoringowe.
24 Lis

Zmarła mgr inż. Ewa Musiał

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci mgr inż. Ewy Musiał.

XXIV Międzynarodowe Seminarium Metrologów MSM'2020

Na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki odbyło się XXIV Międzynarodowe Seminarium Metrologów (MSM) „Metody i technika przetwarzania sygnałów w pomiarach fizycznych”.

Zmarł mgr inż. Kazimierz Brydak

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci mgr. inż. Kazimierza Brydaka.

23 Lis

Bramki do zdalnego pomiaru temperatury

Na Politechnice Rzeszowskiej w ramach współpracy z przemysłem w prowadzeniu badań obejmujących rozwiązania do walki z epidemią Covid-19 w budynku V umieszczono bramki do zdalnego pomiaru temperatury.
20 Lis

Adamas University w Kalkucie zaprasza studentów na międzynarodową...

Międzynarodowa konferencja „Creating Future Today, Going Beyond the Pandemic” stanowi okazję do wymiany poglądów na tematy związane z edukacją w obliczu pandemii.

20 Lis

Nowe wydanie „Gazety Politechniki"

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru „Gazety Politechniki”.
19 Lis

Zmarł Profesor Kazimierz Rajchel

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesora Kazimierza Rajchela.