Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 45

22 Maj

Oficyna Wydawnicza PRz uczestniczyła w 8. Warszawskich Targach Książki

Wydarzeniu towarzyszyły 11. Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA.
19 Maj

Zaproszenie na konferencję "Rzeszowskie innowacje"

Konferencja odbywa się w ramach XVII Krajowego Zjazdu Naukowo - Technicznego Młodej Kadry PZITB w Rzeszowie.

18 Maj

Naukowiec z Neapolu z wizytą na Politechnice Rzeszowskiej

Od 15 do 17 maja br. gościem Politechniki Rzeszowskiej był prof. Marco Di Ludovico z Uniwersytetu Neapolitańskiego im. Fryderyka II.
12 Maj

Współpraca z Nicrometalem

Kooperacja ma dotyczyć recyklingu odpadów z obróbki stopów metali stosowanych w przemyśle, głównie lotniczym.

12 Maj

[FOTO] Fizyka nie gryzie

Po raz 19. zorganizowano fascynujące pokazy fizyczne.
11 Maj

Gościmy delegację z Rumunii

Przedstawiciele Uniwersytetu Oradejskiego w Rumunii odwiedzili naszą uczelnię.

11 Maj

II Konferencja „Rzeszowski Dzień Wody”

Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiska PRz zorganizowało konferencję w ramach Światowych Dni Wody 2017.
05 Maj

[FOTO] Fotorelacja z konferencji „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i...

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i wysłuchania wywiadów z konferencji naukowej dotyczącej bezpieczeństwa energetycznego.