01 Lut

[FOTO] PRz dla podkarpackiego biznesu

Ogólnopolska konferencja „Podkarpacie dla biznesu” organizowana przez rzeszowski oddział ZUS-u odbyła się na Politechnice Rzeszowskiej 31 stycznia br.
24 Sty

PRz ma swój wkład w budowę kolejnego mostu kompozytowego

Most kompozytowy powstał w ramach współfinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju projektu Com-bridge w ramach programu Demonstrator+, w który zaangażowana jest PRz.

20 Sty

[VIDEO] PRz współpracuje z G2A.COM

20 stycznia br. w Sali Senatu PRz rektor prof. Tadeusz Markowski i prezes G2A.COM Bartosz Skwarczek podpisali list intencyjny.
17 Sty

Politechnika Rzeszowska zawarła umowę z B&P Engineering

17 stycznia br. Politechnika Rzeszowska weszła we współpracę z B&P Engineering.

17 Sty

Zaproszenie na konferencję : RZESZÓW MIASTO PRZYSZŁOŚCI – RMP 2017

Konferencja naukowa organizowana w ramach 50-lecia Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej.
12 Sty

Wynalazki Politechniki Rzeszowskiej dla wojska

Konferencja "Wykorzystanie Innowacyjnych Technologii dla Zwiększenia Zdolności Operacyjnych do Prowadzenia Działań w Terenie Górzystym"

04 Sty

Politechnika Rzeszowska nawiązała współpracę z Inspire Rzeszów Toastmasters

Prorektor ds. kształcenia dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, w imieniu Politechniki Rzeszowskiej podpisał umowę o współpracy z Krzysztofem Indyckim, wiceprezesem Inspire Rzeszów Toastmasters.
29 Gru

Lubimy to Biuro Karier Politechniki Rzeszowskiej

Uczelniane Biuro Karier ma swój oficjalny fanpage na facebook.com, ale to nie wszystko. Na stronie jednostki można znaleźć m.in oferty pracy, stażów, praktyk, programów stypendialnych.