14 Lis

Zapraszamy na targi „Od talentu do innowacji”

W czasie targów zaplanowano otwarcie Laboratorium Virtual Reality G2A.com. To efekt podpisanej 20 stycznia 2017 r. umowy pomiędzy Politechniką Rzeszowską a firmą G2A.com.
24 Paź

I Rzeszowskie Forum Technologia w Medycynie

- Chcemy umożliwić młodym biznesmenom oraz osobom, które planują stworzenie własnej firmy związanej z przemysłem i medycyną, znalezienie własnej drogi rozwoju - zaznacza dr inż. Paweł Turek.

18 Paź

Politechnika Rzeszowska partnerem w Podkarpackim Centrum Innowacji

Podkarpackie Centrum Innowacji ma wspierać podkarpackie uczelnie oraz przedsiębiorców, dając szansę na tworzenie i realizację projektów badawczo-rozwojowych.
10 Paź

Na Politechnice Rzeszowskiej rozpoczął działalność Krajowy Klaster Industry 4.0.

Politechnika Rzeszowska została członkiem Klastra Industry 4.0. Jego powstanie pozwoli rozwijać prace badawcze w zakresie inteligentnych fabryk, ale też wdrażać zintegrowane systemy komputerowe.

25 Wrz

Politechnika Rzeszowska podpisała porozumienie z Państwową Wyższą Szkołą...

22 września br. rektorzy Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski oraz Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu dr Paweł Trefler podpisali umowę o współpracy.
19 Wrz

[FOTO] Festiwal Nauki z udziałem Politechniki Rzeszowskiej

W G2A Arenie podpisano umowę o współpracy pomiędzy Wydziałem Elektrotechniki i Informatyki PRz a Pratt&Whitney Rzeszów S.A.

09 Wrz

Odprawa 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej

W dniach 6–7 września br. 3. Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej im. płk. Łukasza Cieplińskiego w Rzeszowie przebywała w Akademickim Ośrodku Szybowcowym Politechniki Rzeszowskiej w Bezmiechowej.
08 Wrz

[VIDEO] Obchody 80. rocznicy powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego

W Stalowej Woli nie zabraknie przedstawicieli Politechniki Rzeszowskiej.