Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 135

03 Paź

Współpraca Politechniki Rzeszowskiej z firmą MESCO

Współpraca będzie realizowana przez wspólne prowadzenie przedsięwzięć dążących do optymalizacji współdziałania ośrodków nauki i biznesu oraz prac badawczo-rozwojowych.
02 Paź

Konkurs na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych prac naukowych, dotyczących szeroko rozumianej tematyki harcerskiej oraz gromadzenie, promocja i upowszechnianie dorobku naukowego dotyczącego harcerstwa.

01 Paź

Prawie 4 tysiące nowych studentów Politechniki Rzeszowskiej

Ponad 14 tys. studentów Politechniki Rzeszowskiej rozpoczęło dziś nowy rok akademicki. Na pierwsze roczniki uczelnia przyjęła ponad 3,8 tys. osób.
30 Wrz

[Transmisja] Zaproszenie na Inaugurację 68. Roku Akademickiego 2018/2019

JM Rektor i Senat Politechniki Rzeszowskiej mają zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację 68. Roku Akademickiego 2018/2019, która odbędzie się w dniu 5 października 2018 r.

28 Wrz

Politechnika Rzeszowska oferuje bezpłatne konsultacje z psychologiem

Spotkania odbywać się będą w Gabinecie Psychologicznym w Domu Studenckim „Ikar”, pok. 5, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu w każdy poniedziałek i wtorek.
27 Wrz

Politechnika Rzeszowska ma najlepszą na Podkarpaciu ścianę wspinaczkową

Będzie ona wykorzystywana do prowadzenia zajęć dydaktycznych i treningów sekcji wspinaczkowej, a także do rozgrywania zawodów. Ściana będzie też dostępna dla wszystkich amatorów wspinania.

26 Wrz

[FOTO] Rzeszowski Salon Maturzystów z udziałem Politechniki Rzeszowskiej

Dwudniowe targi edukacyjne odwiedziło kilka tysięcy uczniów ostatnich klas szkół średnich z Podkarpacia. Jak co roku pracownicy i studenci prezentowali ofertę edukacyjną na stoisku uczelnianym.
25 Wrz

Politechnika Rzeszowska wybuduje nowoczesny Studencki Kompleks Sportowy

Kryte boisko ze sztuczną nawierzchnią, całoroczne lodowisko i stadion lekkoatletyczny - budowa Studenckiego Kompleksu Sportowego Politechniki Rzeszowskiej ma się rozpocząć jeszcze w tym roku.