Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 132

25 Paź

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca

Zapraszamy studentów, doktorantów i absolwentów Politechniki Rzeszowskiej do udziału w IX edycji ogólnopolskiego konkursu „Student-wynalazca”.
24 Paź

[FOTO] Politechnika Rzeszowska ma czterech nowych Profesorów Honorowych

Z okazji 25-lecia Wydziału Zarządzania podczas uroczystej Rady Wydziału tytuły odebrali prof. Kazimierz Rajchel, prof. Edward Nowak, dr hab. inż. Władysław Filar, prof. PR oraz prof. Jan Adamczyk.

23 Paź

II Rzeszowskie Forum Technologia w Medycynie "Od pomysłu do przemysłu"

Konferencja odbędzie się 30 października br. w godzinach 9:00 do 14:30 w Rzeszowie w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego na ul. Pigonia 1
22 Paź

Zaproszenie na uroczystość nadania tytułu Profesora Honorowego

Tytuł Profesora Honorowego Politechniki Rzeszowskiej otrzymają prof. Kazimierz Rajchel, prof. Jan Adamczyk, prof. Edward Nowak oraz dr hab. inż. Władysław Filar, prof. PRz.

22 Paź

[FOTO] Promocja magisterska na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

21 października br. na Wydziale Zarządzania PRz odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów II stopnia.
21 Paź

Wspólne studia podyplomowe Politechniki Rzeszowskiej i PWSTE w Jarosławiu

W siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu odbyła się inauguracja studiów podyplomowych "rachunkowość i finanse" realizowanych wspólnie z Politechniką Rzeszowską.

20 Paź

Nowe inwestycje w Politechnice Rzeszowskiej

Wykonano zadanie inwestycyjne pn. „Modernizacja systemu kontroli ruchu oraz stref ograniczonego parkowania na terenie Politechniki Rzeszowskiej.” Było to możliwe dzięki dofinansowaniu z PZU SA.
19 Paź

Red Bull Politechnika Rzeszowska na Oriencie

Gra terenowa dla studentów I roku odbędzie się 24 października. Zapisy trwają. Celem jest poznanie kampusu Politechniki Rzeszowskiej. Nagroda dla najlepiej zorientowanej ekipy to 1000 zł!