Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 136

24 Wrz

Promocja magisterska na Wydziale Chemicznym

W jubileuszowym roku 50-lecia Wydziału Chemicznego egzamin dyplomowy złożyło 126 osób, z czego 89 studentów na kierunku technologia chemiczna, a 37 na biotechnologii.
24 Wrz

Politechnika Rzeszowska z prestiżowym wyróżnieniem

Podczas uroczystości obchodów 80. rocznicy powstania Huty Stalowa Wola Politechnika Rzeszowska otrzymała medal „Zasłużony dla Huty Stalowa Wola S.A".

23 Wrz

Weekend z Politechniką Rzeszowską i tenisem stołowym

Celem głównym imprezy było promowanie, popularyzacja oraz rozpowszechnienie tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży, dorosłych oraz społeczności akademickiej PRz.
21 Wrz

[FOTO] Przedszkolaki odwiedziły Politechnikę Rzeszowską

Dzieci z przedszkola nr 4 w Rzeszowie poznały kampus naszej uczelni i dowiedziały się, na czym polega praca naukowca - nauczyciela akademickiego.

21 Wrz

Umowa o współpracy z Nadsańskim Bankiem Spółdzielczym

Politechnika Rzeszowska będzie współpracowała z Nadsańskim Bankiem Spółdzielczym w Stalowej Woli. Umowę w tej sprawie podpisali rektor prof. Tadeusz Markowski oraz prezes banku Stanisław Kłapeć.
20 Wrz

Gala finałowa konkursu „Budowa Roku Podkarpacia 2017”

Główną nagrodę w konkursie otrzymał ST TOWER, budynek mieszkalny i usługowo-handlowy przy ul. Lewakowskiego w Rzeszowie. Gala odbyła się w murach Politechniki Rzeszowskiej.

19 Wrz

Zagraj z mistrzem tenisa stołowego - Tomaszem Lewandowskim

Politechnika Rzeszowska zaprasza na wydarzenie sportowe, które odbędzie się w sobotę, 22 września w Millenium Hall.
18 Wrz

Spotkanie władz uczelni z emerytowanymi pracownikami

Spotkanie było okazją do odwiedzenia murów uczelni, ale także poznania perspektyw jej rozwoju. Nestorzy, którzy przez lata pracy przyczyniali się do rozwoju uczelni, nadal interesują się jej życiem.