Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 141

27 Lip

Zawody Formula Student Andorra 2018 z udziałem ekipy z Politechniki Rzeszowskiej

Studenci PRz Racing Team wywalczyli w poszczególnych konkurencjach II i III miejsce. Drużyna zdobyła również nagrodę specjalną „The most brave team".
26 Lip

Konkurs na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademia Leona Koźmińskiego ogłosiły XIII edycję konkursu VERBA VERITATIS.

25 Lip

Studenci Politechniki na targach lotniczych w Farnborough

Studenci Politechniki Rzeszowskiej brali udział w międzynarodowych targach lotniczych - Farnborough International Airshow 2018.
24 Lip

Zapraszamy do rekrutacji uzupełniającej na Politechnice Rzeszowskiej

Od 1 sierpnia na Politechnice Rzeszowskiej ruszy rekrutacja uzupełniająca.

23 Lip

Studenci PRz pojadą „Rowerem po serce” dla małego Karola

Andrzej Kozioł, Kacper Kogut i Krystian Mroziak są pomysłodawcami akcji charytatywnej. Zbierają pieniądze na operację serca dla 7 - letniego Karola.
20 Lip

Politechnika Rzeszowska rozpoczęła współpracę z koreańską uczelnią

Celem wizyty było podpisanie umowy o współpracy z Gyeongsang National University. Współpraca między uczelniami dotyczyć będzie m.in. prowadzonych badań naukowych.

20 Lip

Politechnika Rzeszowska otrzymała 350 000 zł dotacji

Kwota zostanie przeznaczona na unowocześnienie bazy dydaktyczno-naukowej Ośrodka Kształcenia Lotniczego PRz. Pieniądze zostaną przekazane na zakup samolotu szkoleniowego.
19 Lip

Spotkanie z Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Lublinie

Spotkanie przedstawicieli MNiSW z rektorami polskich uczelni dotyczyło ewaluacji jakości działalności naukowej.