Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 3

06 Cze

Absolwentka Wydziału Chemicznego wygrała ogólnopolski konkurs na najlepszą...

Absolwentka kierunku technologia chemiczna wygrała ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę magisterską w dziedzinie ochrony przed korozją organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Korozyjne.
05 Cze

Heritage Innovators Day – międzynarodowe forum branż kreatywnych

11 czerwca br. na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się Heritage Innovators Day – międzynarodowe wydarzenie promujące innowacyjne podejście do dóbr kultury w duchu Nowego Europejskiego Bauhausu.

04 Cze

Finał konkursu „Naukolatek – Nastoletni Naukowiec”

Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Politechniczna Sieć Via Carpatia im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego”.
03 Cze

Wizyta ambasadora Meksyku

Głównym tematem spotkania było wzmocnienie partnerstwa między Politechniką Rzeszowską a meksykańskimi instytucjami akademickimi i przemysłem oraz możliwość wymiany studentów i naukowców.

01 Cze

Odkryj nowy wymiar studiowania - zaproszenie

Politechnika Rzeszowska oferuje ponad 30 atrakcyjnych kierunków studiów, w tym także kierunki prowadzone w języku angielskim.
28 Maj

Moc Odkrywców 2024

XV edycja Rzeszowskiego Pikniku Nauki i Techniki – MOC Odkrywców odbędzie się na Politechnice Rzeszowskiej w sobotę 8 czerwca 2024 r. od godz. 11.00 do 18.30.

27 Maj

Industry Day 2024

Wydarzenie umożliwi czołowym firmom regionu zaprezentowanie się nie tylko społeczności naszej uczelni, ale również mieszkańcom Rzeszowa i Podkarpacia.
27 Maj

Erasmus Garden

W związku z obchodami jubileuszu 25-lecia programu Erasmus na Politechnice Rzeszowskiej otwarto Erasmus Garden, przestrzeń na terenie kampusu będącą miejscem relaksu.