12 Wrz

Zaproszenie na Koncert Charytatywny „Gramy i Wspieramy”

Koncert został zorganizowany na rzecz Mateusza Rejowskiego z Rzeszowa, który choruje na nowotwór złośliwy. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na kosztowną rehabilitację.
12 Wrz

Finał konkursu „Kierunek – Przyszłość” w Politechnice Rzeszowskiej

W Politechnice Rzeszowskiej rozpoczął się finał międzynarodowego konkursu dla młodzieży z okazji Dnia Współpracy Europejskiej 2019 “Kierunek – Przyszłość”.

11 Wrz

Politechnika Rzeszowska w tle fabuły książki dla dzieci

Bohater książki odnajduje wehikuł czasu stworzony przez grupę naukowców z Politechniki Rzeszowskiej pod kierownictwem fikcyjnego prof. Stanisława Rotkiewicza.
10 Wrz

Okrągły Stół Edukacyjny

Celem debaty było wypracowanie wniosków i rekomendacji do zmian w systemie edukacji.

05 Wrz

Patrycja Pacak – mistrzyni świata w akrobacji szybowcowej

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej, Patrycja Pacak, na szybowcu S-1 Swift zaprezentowała akrobacje lotnicze na mistrzowskim poziomie podczas Centralnych Pokazów Lotniczych.
03 Wrz

KRASP popiera stanowisko rektora UAM w Poznaniu

Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich uchwaliło stanowisko, w którym popiera oświadczenie JM Rektora UAM w sprawie języka nienawiści, dyskryminacji i równego traktowania.

03 Wrz

Zmarł dr Andrzej Płużański

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci długoletniego pracownika Zakładu Inżynierii i Chemii Środowiska na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury.
02 Wrz

Centralne Pokazy Lotnicze

31 sierpnia z okazji 100-lecia Aeroklubu Polskiego na terenie Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej odbyły się Centralne Pokazy Lotnicze, które przyciągnęły około 50 tysięcy osób.