12 Maj

Informacja o powołaniu prorektorów na kadencję 2020-2024

Od 1 września funkcję pełnić będą nowi prorektorzy Politechniki Rzeszowskiej w kadencji 2020-2024.
11 Maj

Apel o dar krwi

Celem akcji jest zabezpieczenie naszego województwa w niezastąpiony czynnik leczniczy jakim jest krew.

08 Maj

Nowe wydanie Gazety Politechniki

W numerze zamieszczono informację dotyczącą wyboru rektora Politechniki Rzeszowskiej oraz zaprezentowano sylwetkę rektora-elekta dr. hab. inż. Piotra Koszelnika, prof. PRz.
06 Maj

Konkurs Uczelnia Liderów

O certyfikat mogą aplikować uczelnie wszystkich typów a także samodzielnie ich jednostki organizacyjne np. wydziały, instytuty, katedry.

06 Maj

Naukowcy z WZ opracowali nowoczesne urządzenie zwiększające bezpieczeństwo

Zespół badawczy z Zakładu Informatyki w Zarządzaniu opracował projekt nowoczesnego urządzenia wykorzystującego ozonowanie do dekontaminacji towarów w łańcuchu dostaw.

Ogólnopolski Wirtualny Chór Politechnik

Wirtualny chór powstanie z reprezentantów czternastu chórów politechnik z całej Polski. Do projektu został zaproszony także Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej.

Zmarł prof. dr hab. inż. Adam Reichhart

Msza żałobna odbędzie się w Kościele Garnizonowym 7 maja (czwartek) o godzinie 11:00, a następnie uroczystości pogrzebowe na Cmentarzu Pobitno w Rzeszowie.

Wręczenie aktu nominacji dla Rektora Elekta

Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej dr hab. Eugeniusz Moczuk, prof. PRz przekazał nominacje na ręce Rektora Elekta dra hab. inż. Piotra Koszelnika, prof. PRz.