Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 75

09 Gru

Zakończenie pierwszej kadencji Rady Uczelni

JM Rektor prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik podziękował członkom Rady Uczelni Politechniki Rzeszowskiej za pracę i zaangażowanie na rzecz naszej uczelni.
08 Gru

Ogólnopolski konkurs projektowy „Od pomysłu do przemysłu”

Politechnika Rzeszowska wraz z Zakładem Elektroniki i Automatyki CHIP zapraszają uczniów szkół średnich i zawodowych do udziału w konkursie „Od pomysłu do przemysłu”.

07 Gru

Nowy samolot „Piper” PA-28 wzbogacił flotę Ośrodka Kształcenia Lotniczego

W Ośrodku Kształcenia Lotniczego odbyło się symboliczne przekazanie kluczyków do szkolnego samolotu „Piper” PA-28, który został zakupiony na potrzeby szkolenia studentów specjalności „pilotaż”.
04 Gru

Studenckie Mikołajki

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej organizuje pomoc mikołajkową dla pensjonariuszy DPS-u w Nowej Dębie.

04 Gru

Już wkrótce odbędzie się Nocne Spotkanie z Reklamą

Zaproszenie na 20. edycję ADventure - Nocnego Spotkania z Reklamą.
01 Gru

Przychodnia akademicka już działa

Na terenie Politechniki Rzeszowskiej ponownie otwarto przychodnię akademicką.

30 Lis

Szkolenia w ramach projektu „Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną”

Rozpoczęła się realizacja szkoleń świadomościowych dla pracowników naszej uczelni w ramach projektu „Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną”.
27 Lis

Pilotażowy cykl lekcji online z matematyki i fizyki

W ramach współpracy Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej i IV Liceum Ogólnokształcącego uruchomiono pilotażowy cykl lekcji online w zakresie matematyki i fizyki.