30 Maj

Stowarzyszenie s.k. ESN Politechnika Rzeszowska nagrodzone

Stowarzyszenie s.k. ESN Politechnika Rzeszowska otrzymało I miejsce w kategorii najlepszy zjazd „UPGRADE Rzeszów 2018” oraz III miejsce w kategorii działania PR w sieci.
29 Maj

„Tech Kids” w SAMSUNG Inkubator

"Tech Kids" w Samsung Inkubator zgromadził 150 dzieci z trzech rzeszowskich szkół podstawowych. Uczniowie poznawali z bliska świat nauki i techniki.

28 Maj

II Turniej Piłki Nożnej o Puchar prezydenta miasta Stalowej Woli

Rozgrywki zorganizował Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli oraz Centrum Fizjoterapii i Sportu.
28 Maj

Rekordowa kwota zebrana na A[u]kcji Trzy Serca!

Ponad 22 tysiące złotych zebrano podczas IV edycji A[u]kcji Trzy Serca organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej Brief. Rekordowa kwota trafi do małego Olusia.

20 Maj

V edycja Międzynarodowych Zawodów Robotów ROBO~motion

W zawodach wzięło udział około 70 zawodników oraz 100 robotów rywalizujących w 12 różnych konkurencjach.
17 Maj

Koncert „Kapele Serc" z udziałem Chóru Akademickiego PRz

Zaprezentowano repertuar klasyki muzyki rozrywkowej, autorstwa światowych kompozytorów takich jak: Henri Mancini, Leonard Cohen, Paul McCartney. Wraz z chórem PRz wystąpił skrzypek Kamil Niemiec.

15 Maj

[FOTO] Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Stalowej Woli

Na zaproszenie Wydziału Mechaniczno - Technologicznego odpowiedziały reprezentacje uczelni z Belgradu, Koszyc, Preszowa, Żyliny i Krakowa.
14 Maj

Srebro i brąz dla studentek Politechniki Rzeszowskiej na Akademickich...

Izabela Dec wywalczyła srebro a Adriana Dejniczuk brąz na Akademickich Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin w Krakowie. Dziewczyny wywalczyły podium w kategorii kumite (walka) kobiet do 60 kg.