10 Cze

[FOTO] II Nocny Bieg po lotnisku EPRJ

W Ośrodku Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej odbył się Drugi Nocny Bieg po lotnisku EPRJ. Wzięli w nim udział studenci pilotażu z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.
05 Cze

Legendary Rover Team na zawodach łazików marsjańskich w USA

Drużyna z Politechniki Rzeszowskiej ukończyła zawody na 13 miejscu z 34 drużyn z wynikiem 259 pkt.

28 Maj

Projekt Aktywny Student Instytutu Tyflologicznego PZN

Głównym celem projektu jest pomoc w znalezieniu zatrudnienia osobom niewidomym i słabowidzącym.
23 Maj

Studenci Politechniki Rzeszowskiej wygrali Hackathon PekaoCoders

W zwycięskiej drużynie było aż trzech studentów PRz: Urszula Cupryś, studentka finansów i rachunkowości, Łukasz Kutyła, student zarządzania i Mateusz Juszczyk, student lotnictwa i kosmonautyki.

22 Maj

EUROSTUDENT – weź udział w projekcie badawczym MNiSW

Zachęcamy studentów do wzięcia udziału w europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów. Ankieta internetowa jest dostępna pod adresem: https://pbs.pl/eurostudent
17 Maj

Kompendium Dyskretyzacji - zaproszenie na warsztaty

Kompendium Dyskretyzacji to warsztaty dla specjalistów i inżynierów, którzy wykorzystują w swojej pracy symulację numeryczną. Wydarzenie odbędzie się 20 maja 2019 o godzinie 16:00 na PRz w sali V-17.

16 Maj

Studentka Politechniki wywalczyła brązowy medal na Akademickich...

- Zaraz po sezonie wakacyjnym ruszam z przygotowaniami do Mistrzostw Polski, a może nawet spróbuje swoich sił w kolejnych kwalifikacjach do Mistrzostw Europy – mówi Wiktoria Gwóźdź, studentka WBMiL.
15 Maj

Szkolenie team building czyli rozwój umiejętności pracy w zespole

Szkolenie odbędzie się 17 maja na Politechnice Rzeszowskiej przy Al. Powstańców Warszawy 12, budynek V, sala V18 w godzinach 9:00-16:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.