05 Mar

Legia Akademicka czeka do 10 marca

Do uczestnictwa w Legii zachęcał studentów płk. dr inż. Marek Barć, który wygłosił wykład otwarty pt. "Szkolenie wojskowe studentów - Legia Akademicka".
08 Lut

Wypełnij ankietę - czekamy na Twoją opinię!

Studenci, uczestnicy studiów doktoranckich, słuchacze studiów podyplomowych oraz pracodawcy mają możliwość anonimowego wypowiedzenia się na tematy związane z oceną i poprawą jakości kształcenia.

31 Sty

Stypendia dla wybitnych studentów wręczone

Siedmiu studentów naszej uczelni otrzymało stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia.
31 Sty

Siedem kierunków studiów w języku angielskim na Politechnice Rzeszowskiej

Od nowego roku akademickiego Politechnika Rzeszowska uruchamia siedem kierunków studiów I stopnia w języku angielskim. Jest to zarówno oferta dla kandydatów z zagranicy jak i z Polski.

29 Sty

II Konferencja Bezpieczeństwa Lotniczego na Politechnice Rzeszowskiej

W dniu 25 stycznia odbyła się II Konferencja Bezpieczeństwa Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej OKL.
23 Sty

„POŁONINY” z koncertem w kościele oo. Dominikanów

Zespół zaśpiewał najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Wystąpił pod kierownictwem muzycznym Jacka Laski.

22 Sty

Zapraszamy na spotkanie „Nowy rok i nawyki - czas na zagraniczne praktyki”

Spotkanie adresowane jest do studentów zainteresowanych odbyciem zagranicznych praktyk w ramach programu stażowego IAESTE a.s.b.l.
22 Sty

Studentka Politechniki Rzeszowskiej w finale konkursu Szkice...

Aleksandra Cagara ma szanse zdobyć nagrodę od jury oraz nagrodę publiczności w głosowaniu internetowym. Głosujmy!