04 Lip

Studenci Politechniki Rzeszowskiej w finale międzynarodowego konkursu w Paryżu

Piotr Skoczylas i Mateusz Juszczyk udział w konkursie traktują jako cenne doświadczenie i możliwość poznania ludzi, z którymi mogli podzielić się pasją związaną z napędami rakietowymi.
04 Lip

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej wyróżniony

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej otrzymał wyróżnienie na V Ogólnopolskim Przeglądzie Chórów Akademickich Święty Krzyż 2018 w Kielcach.

02 Lip

Zakończenie sportowego roku akademickiego na Politechnice Rzeszowskiej

Nasi sportowcy z sukcesami startowali w Akademickich Mistrzostwach Polski, co przełożyło się na wysokie 25. miejsce w klasyfikacji generalnej współzawodnictwa sportowego wśród 150 uczelni w Polsce.
29 Cze

Rekordowa liczba osób na Politechnice Rzeszowskiej skorzystała z programu...

Ponad 130 osób – studentów i pracowników naszej uczelni wyjechało w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018. W murach Politechniki Rzeszowskiej gościliśmy 77 studentów z zagranicy.

26 Cze

Junior Innowacji Podkarpacia 2018 pochodzi z Politechniki Rzeszowskiej

Tytuł Juniora Innowacji Podkarpacia 2018 za pomysł „Systemy wykrywania zanieczyszczeń na powierzchniach płaskich” otrzymał członek zespołu UVI Adam Twardy, student mechatroniki WBMiL.
22 Cze

PRz doceniona za wkład w kształtowanie kultury innowacyjności

Otrzymany dyplom za udział studentów w Ogólnopolskim Konkursie Student-Wynalazca jest wyrazem kształtowania kultury innowacyjności i propagowania idei ochrony własności intelektualnej.

21 Cze

Konkursy o Nagrodę Prezesa NBP na prace naukowe

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w konkursach na najlepszą pracę magisterską oraz doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych.
19 Cze

Studenci otrzymali Nagrody Rektora

78 studentów naszej uczelni otrzymało Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej. Doceniono ich zaangażowanie w życie uczelni podczas mijającego roku akademickiego 2017/2018.