09 Sie

420 tys. złotych dla studentów Politechniki Rzeszowskiej w konkursie...

Studenci z koła naukowego EUROAVIA Rzeszów oraz Legendary Rover Team otrzymali pieniądze z MNiSW na wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów.
07 Sie

Kolejny samolot dla studentów pilotażu Politechniki Rzeszowskiej

Ośrodek Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej kupi nowy samolot do kształcenia zawodowego studentów pilotażu.

03 Sie

Łazik marsjański Politechniki Rzeszowskiej w habitacie LUNARES w Pile

Studenci z koła naukowego Legendary Rover Team od 19 do 20 lipca br. przebywali w habitacie księżycowo – marsjańskim LUNARES w Pile.
27 Lip

Zawody Formula Student Andorra 2018 z udziałem ekipy z Politechniki Rzeszowskiej

Studenci PRz Racing Team wywalczyli w poszczególnych konkurencjach II i III miejsce. Drużyna zdobyła również nagrodę specjalną „The most brave team".

25 Lip

Studenci Politechniki na targach lotniczych w Farnborough

Studenci Politechniki Rzeszowskiej brali udział w międzynarodowych targach lotniczych - Farnborough International Airshow 2018.
23 Lip

Studenci PRz pojadą „Rowerem po serce” dla małego Karola

Andrzej Kozioł, Kacper Kogut i Krystian Mroziak są pomysłodawcami akcji charytatywnej. Zbierają pieniądze na operację serca dla 7 - letniego Karola.

17 Lip

[VIDEO] Adapciak PRz, czyli jak poznać Politechnikę Rzeszowską już na wakacjach

Studenci działający w Samorządzie Studenckim PRz przygotują swoich młodszych kolegów do wejścia w pierwszy semestr nauki poprzez udział w obozie szkoleniowym Adapaciak.
06 Lip

Studentka inżynierii medycznej zdobyła wicemistrzostwo Polski w akrobatyce

Malwina Sala, studentka inżynierii medycznej razem z Martyną Wojnar zostały wicemistrzyniami Polski podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Sportach Gimnastycznych w Gdańsku.