Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 38

17 Lip

[VIDEO] Fotografia wysokich lotów

Mateusz Pięta, absolwent PRz kierunku logistyka, od dwóch lat fotografuje okolice Bieszczadów. Zdjęcia robi dronem.
14 Lip

Studenci inżynierii materiałowej z wizytą w Hucie Stalowa Wola

Studentom zaprezentowano m.in. wydziały i procesy technologiczne związane z inżynierią materiałową.

14 Lip

Mamy brąz!

Podczas odbywających się 6–9 lipca br. Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Strzelectwie Sportowym we Wrocławiu o medal walczył m.in. student mechaniki i budowy maszyn Damian Kalabiński.
12 Lip

[FOTO] Wystawa prac magisterskich studentów kierunku architektura w...

Wystawę, na której zaprezentowano jedenaście projektów indywidualnych, zorganizowali studenci pod kierunkiem prof. PRz Marka Gosztyły, kierownika Katedry Konserwacji Zabytków.

12 Lip

[VIDEO] Freestival Street Games – pierwsze miejsce dla studenta logistyki PRz

W Grodzisku Mazowieckim od 7 do 9 lipca br. trwał Freestival Street Games.

06 Lip

EUROAVIA – „Najlepsi z najlepszych! 2.0”

Spośród 103 zgłoszeń minister nauki i szkolnictwa wyższego zatwierdził 63 oferty, które otrzymają dofinansowanie. Znalazł się wśród nich projekt rzeszowskich studentów lotnictwa.
05 Lip

Ruszyła akcja „Pokój dla żaka”

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej po raz kolejny organizuje akcję „Pokój dla żaka” i oferuje bezpłatną pomoc w znalezieniu mieszkań dla studentów.