Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 40

22 Cze

Najskuteczniejszy autonomiczny system SAR w Polsce

Młody zespół dotarł najbliżej celu, odnalazł ofiary huraganu na podstawie sygnałów z bikonów i choć nie stanął na podium, uzyskał najbardziej wiarygodne wyniki.
21 Cze

Mistrzostwa Europy Seniorów z udziałem studentów PRz

Zawodnicy z Rzeszowa walczyli z najlepszymi skoczkami Starego Kontynentu.

20 Cze

[FOTO] Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej wręczone

Uroczystość ta na stałe zagościła w kalendarzu wydarzeń akademickich.

Studenci mechatroniki WBMiL najlepsi w konkursie RobotStudio Challenge

Zwycięskie symulacje przedstawiały proces montażu dronów oraz montaż miksera kuchennego.

19 Cze

Studentka inżynierii medycznej mistrzynią Polski w akrobatyce sportowej

Malwina Sala w parze z Martyną Wojnar zdobyła złoty medal w kategorii dwójek kobiet na Mistrzostwach Polski Seniorów w Sportach Gimnastycznych.
19 Cze

Zapraszamy na wyjątkowy wykład „Piękny świat w moich dłoniach”

21 czerwca br. w auli V-2 od godz. 10:30 do 14:00 potrwa szczególny wykład na temat życia i sposobów komunikacji osób głuchoniewidomych.

16 Cze

[FOTO] Uroczyste otwarcie Centrum Studenckiego

Centrum Studenckie jest jedynym miejscem na PRz, w którym kandydaci na studia pierwszego i drugiego stopnia mogą składać dokumenty, uzyskać pomoc merytoryczną i techniczną w procesie rejestracji.
16 Cze

Parada Robotów Droniada 2017

Team Euroavionic rozpoczął przygotowania do zawodów na początku marca. Kwalifikacje do Droniady rzeszowscy studenci zakończyli na pierwszym miejscu.