Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 34

18 Paź

Nabór do Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

- Chór PRz jest dobrym pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Daje możliwość rozwijania talentu wokalnego - zachęca Sebastian Sitnik student II roku finansów i rachunkowości PRz.
17 Paź

Stypendia marszałka województwa podkarpackiego dla studentów I roku

Wnioski na rok akademicki 2017/2018 można składać do 27 października. Stypendium wynosi 2 tys. zł i jest wypłacane jednorazowo.

16 Paź

Zamelduj się w Rzeszowie i wygraj cenne nagrody

Jeszcze do 31 października wszyscy studenci, którzy przyjechali na studia do stolicy województwa podkarpackiego, mogą się zgłosić do udziału w loterii „Zamelduj się w Rzeszowie”.
14 Paź

EUROAVIA na Targach Lotnictwa Lekkiego

Studenci z Koła Naukowego EUROAVIA Rzeszów prezentowali swoje osiągniecia 7 i 8 października, podczas Targów Lotnictwa Lekkiego FUN&EXTREME w Kielcach.

14 Paź

I Rzeszowskie Forum TECHNOLOGIA W MEDYCYNIE „Od pomysłu do przemysłu”

Zarząd Klastra TECHNOLOGIA W MEDYCYNIE zachęca do udziału w I Rzeszowskim Forum TECHNOLOGIA W MEDYCYNIE „Od pomysłu do przemysłu”.
13 Paź

[ROZMOWA] Już w gimnazjum chciałam być pilotem

Rozmowa z KLAUDIĄ FORTUNĄ, studentką II roku studiów magisterskich Politechniki Rzeszowskiej na kierunku lotnictwo i kosmonautyka, specjalność pilotaż.

12 Paź

Nowy Rok Akademicki na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym w Stalowej Woli

- Politechnika Rzeszowska jest obecna w Stalowej Woli od dwudziestu lat, na stałe wpisała się już w klimat tego przyjaznego studentom miasta - zaznaczył rektor prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski.
11 Paź

Konkurs o Nagrodę Pratt & Whitney im. Zbigniewa Grabowskiego

Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Rzeszowski oraz Pratt & Whitney Rzeszów S.A. ogłaszają nabór wniosków w kolejnej edycji konkursu o Nagrodę Pratt & Whitney imienia Zbigniewa Grabowskiego.