Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 39

05 Lip

Ruszyła akcja „Pokój dla żaka”

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej po raz kolejny organizuje akcję „Pokój dla żaka” i oferuje bezpłatną pomoc w znalezieniu mieszkań dla studentów.
03 Lip

Mechatroniczne urządzenie do rehabilitacji ręki wyróżnione

Wynalazek studenta mechatroniki został zaprezentowany podczas 10. Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2017 w Katowicach.

29 Cze

Wystawa prac studentów architektury

9 marca br. studenci uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Koszyc.
28 Cze

Życzenia powodzenia podczas sesji

Kilka słów od rektora dla wszystkich zdających egzaminy na PRz.

28 Cze

Student Politechniki Rzeszowskiej został doceniony przez Parlament Studentów RP

Michał Klimczyk został mianowany pełnomocnikiem PSRP ds. opracowania strategii na rzecz młodego pokolenia.
26 Cze

„Przyłączone – Przybyszówka". Studencki projekt zdobył duże uznanie

W ramach projektu „Teoria i projektowanie urbanistyczne – Przekształcanie struktur urbanistycznych” pod opieką dr. inż. arch. Rafała Mazura została opracowana koncepcja zagospodarowania Przybyszówki.

26 Cze

Damian Kalabiński ustrzelił srebro na AMP

Akademickie Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Sportowym w Myślenicach były rozgrywane od 15 do 18 czerwca br.
23 Cze

[FOTO] „Kuźnia kluczowych kompetencji studentów Wydziału Budowy Maszyn i...

Głównym celem 88-godzinnego kursu z „Zarządzania Projektami IMPA D -10 dni (IPMA 4-R-D)” było poznanie metod i narzędzi zarządzania projektami wg IPMA.