Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 45

20 Kwi

Studenci PRz w II etapie ABB IT Challenge

Jury 10. edycji ABB IT Challenge wyłoniło zespoły, które będą pracować nad stworzeniem oprogramowania umożliwiającego realizację zgłoszonego projektu.
19 Kwi

[VIDEO] Studiuj w Niemczech

25 kwietnia br. o godz. 16.00 w sali V-17 rozpocznie się spotkanie promocyjne dla studentów I i II roku WBMiL.

14 Kwi

[VIDEO] PRz powalczy w Krakowie podczas Parady Robotów

Drużyna Politechniki Rzeszowskiej z Team EUROAVIONIC zakwalifikowała się do Droniady, która już w czerwcu odbędzie się w Krakowie. Nasi studenci okazali się najlepsi!
12 Kwi

Perspektywy dla kobiet!

27 kwietnia o godz. 13.00 w sali V.18 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Fundacji Edukacyjnej Perspektywy na temat programu mentoringowego „Lean in STEM” i „IT for SHE”.

11 Kwi

Zaczynamy odliczanie: Rzeszowskie Juwenalia za miesiąc!

11 kwietnia br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się konferencja prasowa organizatorów tegorocznych, 24. Rzeszowskich Juwenaliów: Samorządu Studentów PRz, WSiZ oraz WSPiA.
11 Kwi

Euroavia w Centrum Operacyjnym PLL LOT

7 kwietnia br. członkowie Koła Naukowego Euroavia odwiedzili Centrum Operacyjne PLL LOT oraz spotkali się z członkiem Zarządu, Prezesem Stefanem Malczewskim.

10 Kwi

[FOTO] I wizyta studyjna studentów inżynierii medycznej w ramach projektu PO WER

W ramach wizyty studyjnej w Pro-Familii w Rzeszowie studenci kierunku inżynieria medyczna mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem szpitala.
03 Kwi

Wybitnie uzdolniony uczeń uczestnikiem zajęć na WMiFS PRz

Radomił Jan Baran, uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie, bierze udział w wybranych zajęciach na kierunku matematyka na Politechnice Rzeszowskiej.