Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 105

15 Paź

PLL LOT oferuje płatne staże dla najlepszych uczestników konkursu o lotnictwie

Do kapituły konkursu na pracę dyplomową z zakresu lotnictwa pasażerskiego i transportu cargo został powołany prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp.
15 Paź

Debata o bezpieczeństwie energetycznym Polski, Europy i świata

Podsumowanie V Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”.

14 Paź

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr. hab. inż. Piotra Koszelnika.
13 Paź

Nominacja profesorska dr. hab. inż. Jana Burka

Dr hab. inż. Jan Burek, kierownik Katedry Technik Wytwarzania i Automatyzacji na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej, uzyskał tytuł profesora nauk inżynieryjno-technicznych.

12 Paź

V Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa...

Zachęcamy do oglądania na żywo V Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”.
09 Paź

"Gaudeamus igitur" już po raz 70.

Politechnika Rzeszowska uroczyście zainaugurowała 70. rok akademicki.

08 Paź

PRz Racing Team na targach Moto Session 2020

Zespół PRz Racing Team zaprezentował swoją ostatnią konstrukcję – bolid PMT-02 na jednym z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce – Moto Session 2020.
08 Paź

Kurs języka niemieckiego szansą na uzyskanie podwójnego dyplomu

Centrum Języków Obcych zaprasza na darmowy kurs języka niemieckiego studentów Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa oraz Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.