Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 109

14 Wrz

Zmarł Profesor Mieczysław Kucharski

Profesor Mieczysław Kucharski był związany z naszą uczelnią od 1969 r. Pełnił funkcje prorektora ds. nauki i współpracy z gospodarką narodową PRz oraz przez 19 lat dziekana Wydziału Chemicznego.
11 Wrz

Wideokonferencja nt. budowy gospodarki wodorowej w Ministerstwie Klimatu

W wideokonferencji wzięli udział sygnatariusze "Listu intencyjnego o ustanowieniu partnerstwa na rzecz budowy gospodarki wodorowej i zawarcia sektorowego porozumienia wodorowego".

10 Wrz

Sukces studentów informatyki

Studenci kierunku informatyka (Wydział Elektrotechniki i Informatyki) zajęli drugie miejsce w konkursie Hackathon "Ustawka 2020".
09 Wrz

Srebrny medal dla naszych żeglarzy

Sukcesem zakończyły się zmagania reprezentantów Politechniki Rzeszowskiej podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Żeglarstwie, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w Wilkasach na jeziorze Niegocin.

08 Wrz

Ruszyła rekrutacja uzupełniająca

To szansa dla tych, którzy nie wybrali jeszcze swojego kierunku studiów. Na kandydatów czekają 454 miejsca.
04 Wrz

Zmarł prof. dr hab. inż. Włodzimierz Sergeevich Brusow

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr. hab. inż. Włodzimierza Sergeevicha Brusowa.

03 Wrz

Projekt "Elektronika dla branży automotive" wyróżniony przez NCBR

Projekt został opisany na łamach prestiżowego Raportu rocznego NCBR 2019 jako jedyny projekt POWER i znalazł się w gronie 10 wyróżnionych wśród wszystkich beneficjentów.
01 Wrz

Nominacje na funkcje prorektorów, dziekanów i prodziekanów

Rektor Politechniki Rzeszowskiej dr hab. inż. Piotr Koszelnik, prof. PRz wręczył dzisiaj akty powołania do pełnienia funkcji nowym prorektorom oraz dziekanom i prodziekanom.