Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 108

22 Wrz

Sukces naszych lekkoatletów

Reprezentanci Politechniki Rzeszowskiej zdobyli cztery medale podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce.
21 Wrz

Projekt Informatyzacja Medyczna Seniorów

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie dla obecnych lub emerytowanych pracowników – seniorów naszej uczelni w ramach projektu „Informatyzacja Medyczna Seniorów”.

18 Wrz

Zawody European Rover Challenge 2020

Drużyna Legendary Rover Team z Politechniki Rzeszowskiej wzięła udział w prestiżowych zawodach European Rover Challenge 2020.
18 Wrz

Rzeszowska Grupa IT wystawcą na European Rover Challenge 2020

Rzeszowska Grupa IT uczestniczyła w charakterze wystawcy podczas międzynarodowych zawodów łazików marsjańskich European Rover Challenge 2020.

17 Wrz

Konkurs fotograficzny The Joy of Erasmus

Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym The Joy of Erasmus.
17 Wrz

Student informatyki twórcą wirtualnej mapy Rzeszowa

Karol Żelazko, student informatyki na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki tworzy wirtualną mapę Rzeszowa.

16 Wrz

Spotkania z przedsiębiorcami na WMT

Na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym w Stalowej Woli odbyły się spotkania z przedsiębiorcami zainteresowanymi współpracą w zakresie B+R z Politechnika Rzeszowską.
15 Wrz

Umowa z EUROCONTROL

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę licencyjną z międzyrządową organizacją ds. zapewnienia bezpieczeństwa żeglugi powietrznej w Europie EUROCONTROL.