Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 125

13 Lut

Tłumy uczniów na XXVII Seminarium "Wybrane problemy chemii"

Tegoroczne wydarzenie przyciągnęło prawie 1000 uczniów szkół średnich z całego województwa podkarpackiego. Laboratoria w ciągu dwóch dni odwiedzi łącznie 360 uczniów.
13 Lut

Absolwenci PRz nagrodzeni w konkursie "Student-Wynalazca"

Absolwenci Robert Strojny oraz Dominik Grabarz z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz zostali nagrodzeni w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student Wynalazca.

11 Lut

IV hackathon programistyczny Rzethon już wkrótce

Wydarzenie odbędzie się w dniach 21 -22 marca 2020r. w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej.

Politechnika Rzeszowska będzie obecna na Targach Edukacyjnych EDU SALON 2020

W dniach 25 oraz 26 lutego PRz będzie obecna na Podkarpackich Targach Edukacyjnych EDU SALON.

11 Lut

Zapraszamy na XXVII Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”

Seminarium odbędzie się w dniach 13-14 lutego w sali V-1 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej.
07 Lut

Najnowsza monografia Oficyny Wydawniczej Politechniki Rzeszowskiej

Autor książki odsłania przed filozofią nauki i ogólną metodologią nauk nowy, niezwykle rozwojowy obszar badań, eksperymentowania i praktycznego zaangażowania, jakim jest ocena technologii.

06 Lut

Nagrody Ministra Rozwoju dla pracowników Politechniki Rzeszowskiej

Dr inż. arch. Joanna Dudek i dr inż. arch. Magdalena Szpytma zostały laureatkami Konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju za rozprawę doktorską.
05 Lut

Zmarła Danuta Woźniacka

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 7 lutego br. o godz. 10:30 na cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie.