Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 123

27 Lut

Najnowszy numer "Gazeta Politechniki" już dostępny

W najnowszym numerze prezentujemy artykuły dotyczące m.in. jubileuszu utworzenia Wydziału Mechaniczno-Technologicznego PRz w Stalowej Woli oraz otwarcia nowych pracowni Centrum Fizjoterapii i Sportu.

Bezpłatna próbna matura z chemii organizowana przez Wydział Chemiczny PRz

W dniu 7 marca br. (sobota) w godz. 11:00-15:00 na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej zostanie przeprowadzona II próbna matura z chemii przygotowana przez rzeszowską Szkołę Chemii Molecool.

Politechnika Rzeszowska na XV Podkarpackich Targach Edukacyjnych EduSalon

Podczas targów uczniowie mogli uzyskać informacje o nowym kierunku: inżynieria farmaceutyczna na Wydziale Chemicznym, który ma być uruchomiony od nowego roku akademickiego.

Licencja B2L w ofercie szkoleń Ośrodka Kształcenia Lotniczego PRz

Organizacja Szkolenia Personelu Obsługi Technicznej PART-147 działająca w ramach Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej uzyskała zatwierdzenie do szkolenia w kategorii licencji B2L.

Europejska premiera podczas konferencji INDUSTRY 4.0

Istotnym wydarzeniem konferencji była europejska premiera Systemu Zarządzania Przepływem CMS RoadRunner opartego na Teorii Ograniczeń.
25 Lut

Zaproszenie do udziału w konferencji „Bezpieczeństwo energetyczne – filary...

Celem Konferencji jest wniesienie wkładu w dyskusję naukową i ekspercką dotyczącą polityki energetycznej, bezpieczeństwa energetycznego oraz szeroko pojętego sektora energii.

VI Podkarpackie Seminarium Spawalnicze

Na seminarium zostaną zaprezentowane referaty dotyczące automatyki i robotyki w spawalnictwie i problematyka spawania laserowego wraz z wystawą sprzętu spawalniczego.

Wspomnienie Andrzeja Kozika

Dr inż. Andrzej Kozik był wyróżniającym się pracownikiem dydaktycznym Katedry Nauki o Materiałach i Wydziału. Aktywnie uczestniczył w pracach organizacyjnych Katedry i Wydziału.