Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 131

30 Gru

Konkurs fotograficzny Erasmus+

Komisja Europejska ogłosiła konkurs adresowany do studentów i pracowników – pasjonatów fotografii, którzy udokumentowali zdjęciami swoje Erasmusowe pobyty zagraniczne.
27 Gru

Żłobek "Maluszkowo" w DS Aviata

Żłobek "Maluszkowo" otwiera filię w DS "Aviata" w Jasionce.

27 Gru

Stypendia ministra dla studentów za znaczące osiągnięcia

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał 10 stypendiów dla studentów Politechniki Rzeszowskiej za znaczące osiągnięcia.
23 Gru

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia składa Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski.

21 Gru

Stypendia w Politechnice Rzeszowskiej

Stypendia w Politechnice Rzeszowskiej zostały utrzymane na dotychczasowym poziomie, a niektóre rodzaje świadczeń wzrosły.

Spotkania opłatkowe w Politechnice Rzeszowskiej

W dniach 18 i 19 grudnia w Politechnice Rzeszowskiej odbyły się spotkania opłatkowe Samorządu Studenckiego oraz Zespołu Pieśni i Tańca "Połoniny"

Opłatek służb mundurowych

19 grudnia w 3.Podkarpackiej Brygadzie Obrony Terytorialnej miało miejsce spotkanie opłatkowe służb mundurowych
20 Gru

[VIDEO] Relacja z konferencji Zagrożenia i wyzwania bezpieczeństwa...

Celem konferencji była analiza przemian zachodzących we współczesnej Europie na płaszczyźnie społeczno-kulturowej.