Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 134

06 Gru

"Gazeta Politechniki" - najnowszy numer już dostępny

W numerze zamieszczono relację z inauguracji roku akademickiego 2019/2020 oraz informację dotyczącą nagrody im. Wacława Żenczykowskiego dla prof. PRz Janusza Konkola.
06 Gru

Zmarł prof. dr hab. inż. Stanisław Koncewicz

Rodzinie Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają Rektor, Senat oraz Społeczność Akademicka Politechniki Rzeszowskiej

05 Gru

Hackathon Mobility w Rzeszowie

Hackathon Mobility to wydarzenie, którego ideą jest powstanie nowych rozwiązań z obszaru ekomobilności i alternatywnych form transportu dla Miasta Rzeszów.
04 Gru

Studenckie Mikołajki 2019

W dniach 3, 4 oraz 5 grudnia na terenie Uczelni będzie można zakupić ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie przez studentów PRz w ramach akcji „Studenckie Mikołajki”.

03 Gru

Konferencja Rady Partnerów Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET...

W Politechnice Rzeszowskiej odbyła się druga w tym roku Konferencja Rady Partnerów Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET "Dolina Lotnicza" połączona z zebraniem Rady Partnerów CZT.

Delegacja z Korei Południowej z wizytą w Politechnice Rzeszowskiej

Celem wizyty było omówienie warunków przyszłej współpracy w zakresie kształcenia kadr dla przemysłu lotniczego oraz wymiany studentów.

Świąteczne posiedzenie Senatu - 12 XII

12 grudnia (czwartek) br. odbędzie się uroczyste posiedzenie Senatu, na którym zostaną wręczone promocje habilitacyjne i doktorskie.

ADventure, czyli XIX Nocne Spotkanie z Reklamą

10 grudnia o godz. 20:00 w Politechnice Rzeszowskiej (aule V1 i V2 w budynku) odbędzie się kolejna, już XIX edycja Nocnego Spotkania z Reklamą, organizowana przez SKN Komunikacji Marketingowej "Brief"